Hakkımızda

PROJE_FABRİKASI_sade_logo.jpg

   Proje Fabrikası Ltd. Şti., Mekanik Tesisat alanında tasarım, proje ve danışmanlık hizmetleri vermek üzere 2011 yılında kurulmuştur. Bugün Dünyayı takip eden, araştıran, en iyisini bulmak için çalışan, bahanelerin arkasına saklanmadan nitelikli çözüm üreten deneyimli uzman kadrosuyla tüm binalara ve endüstriyel tesislere Mekanik Tesisat, Enerji Verimliliği ve Akustik alanlarında ileri mühendislik hizmetleri vermektedir. Egenin incisi İzmirde konumlanmış 2 ofisi ile tüm Türkiye’de faaliyetlerine devam etmektir.

   

   Proje Fabrikası Makina Mühendisleri Odası’ na kayıtlı bir SMM bürosudur. MMO kayıtlarına göre her yıl 400+ proje gerçekleştirmiş, toplam 50000+ saat mühendislik tecrübesiyle siz değerli müşterilerine yukarıdaki faaliyet alanlarında projelendirme ve uygulama hizmetleri sunmaya devam etmektedir.

   Proje Fabrikası mekanik tesisat hizmetleri yanında, enerji kimlik belgesi ve mimari bina akustik raporu konularında da çalışmalarını sürdürmektedir.

   Hakkımızda daha fazla bilgi edinmek aklınızdaki soruları sormak için iletişim sayfamızdan bize ulaşırsanız çok mutlu oluruz.

         Saygılarımızla,

Ertan SEZGİN                                         Arda ERŞAN

                                Makina Mühendisi                            Makina Yüksek Mühendisi